Rwanda

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Rwanda

Nemovitosti na prodej ve Rwandě

Rwanda je východoafrická země bez vnitrozemí. Hraničí na západ s Konžskou demokratickou republikou, na severu s Ugandou, na východě s Tanzanií a na jihu s Burundi. Její hlavní město je Kigali.

V posledních dvou letech má trh s nemovitostmi ve Rwandě exponenciální růst a je to skvělá zpráva pro ty, kteří chtějí investovat do nemovitostí na prodej ve Rwandě. V hlavním městě je velmi snadné najít nové rezidenční a komerční nemovitosti ve výstavbě.

Spolu s rozvojem nemovitosti je však také mnoho prázdných domů a komerčních prostor všech velikostí, což vede k jistému zájmu jak místních, tak zahraničních investorů.

 

Jeho těžká historie vedla zemi do tragické situace, která umožnila zejména v sektoru nemovitostí začít od nuly a nabízet širokou škálu nemovitostí k prodeji ve Rwandě.

Země dnes nabízí bezpečnost, krásu, stabilitu a pokrok. Pokud by se zdravotnický systém výrazně zlepšil, důchod ve Rwandě by se stal milionářským průmyslem.

Rostoucí vývoj trhu s nemovitostmi a rostoucí počet nemovitostí prodávaných ve Rwandě je způsoben především růstem střední třídy ve Rwandě.

Tyto faktory jsou skutečnou příležitostí k zajištění toho, aby odvětví nemovitostí neuspělo nebo nevyvinulo dlouhodobou krizi.

Nemovitosti jsou klíčovým odvětvím a potenciálním hnacím motorem budoucího ekonomického růstu.

Poptávka po nemovitostech, zejména za dostupné bydlení, roste. To je způsobeno nárůstem populačního růstu a vznikající a rostoucí střední třídou.

Rwanda má také šest sekundárních měst, která byla vybrána vládou, aby se rozvíjely a rostly tam, kde jsou zajímavé nemovitosti k prodeji: Ruizizi, Rubavu, Musanze, Huye, Muhanga, Nyagatare. Tato města představují obrovské nemovitosti příležitosti k prodeji ve Rwandě.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 40620

Prodat Dům, Rwanda, Kigali City, Kigali Free, KN249

499,634.66CZK
Prodat
Dům

510 m²
Mount Kigali / Nyamirambo / Civugiza / KN249 Velikost dvora / domu: 510/120 m2 4 ložnice Zahrada se stromy Parkování pro 2 auta Část 3 přílohy V...
Cod. 33644

Prodat Stavební parcela, Rwanda, Kigali City, Rwamagana, Rwamagana

8,496,852.54CZK
Prodat
Stavební parcela

20000 m²
2 hektarový pozemek se nachází na jehui muhazi ve východní provincii Rwanda v okrese Rwamagana, jen 39 kilometrů od letiště Kigali Internatinal. Je to...
Cod. 33642

Prodat Domek, Rwanda, Kigali City, Kigali Free, Gacuriro

16,806,961.08CZK
Prodat
Domek

1400 m²
Dům má 7 ložnic, 5 koupelen, 2 obývací pokoje, jídelnu, moderní kuchyň a také parkovací místo pro 6 vozů. Je umístěn v nejbezpečnější primární reziden...
Cod. 29470

Prodat Domek, Rwanda, Kigali City, Kigali Free, KG 684 St

3,617,605.00CZK
Prodat
Domek

506 m²
Prostorný, světlý, kompletně zrekonstruován v prestižní čtvrti Kacyiru, s krásným výhledem na centrální Kigali. Velký obývací pokoj a jídelna. Nová...
Cod. 7629

Prodat Jiné (Obyvání), Rwanda, Kigali City, Kigali Free, Nyandungu-Kicukiro

19,841,551.27CZK
Prodat
Jiné (Obyvání)

30000 m²
Ve výstavbě twin House je uvedeno v připojené fotografie. Nachází se v Kigali zóna volného obchodu. Pozemků vhodných pro sklady, kanceláře, hotel atd....
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB